Ankara Evden Eve Nakliyat

Vadikent Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Vadi kent nakliyat ile hizmetin ayrıcalığına varın. Ankara evden eve taşıma konusunda deneyimli çalışanlarımız sizlere eşyalarınızı paketler, ambalaja koyar ve evinizde montajlamasını yapar. Taşınma öncesi çalışanlarımız tarafından eşyalarınızın çokluğuna göre fiyatlarımız belirlenir. Taşıma bedeli siz değerli müşterilerimize bildirilir. İlk olarak sökülmesi gereken mobilyaların sökülmesi ile işe başlanır.

Mobilyalarınız kraft  kağıtlı naylonlara sarılır ve paketlere girer.  Yeni evinize eşyalarınız ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşme esnasında eviniz döşendikten sonra üzerinde ambalajlar çıkarılır. Paketleri toparlanır. Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Televizyon, Fırın gibi teknolojik aletler kartonlara sarılarak bağlanır. Yatak odası, Gardrop gibi eşyalarınız demonte edildikten sonra camlı kısımlar ile çıkıntılı yerler boşluklara denk gelecek şekilde paketlenir ve sarılır. Bardak, yemek takımları gibi cam eşyalar hava kabarcıklı naylonlara sarılarak kolilere yerleştirilir.

Ankara Evden Eve Taşıma

Vadi kent nakliyat, Ankara evden eve de taşınma sırasında hizmetleriniz aksaklık yaşanmadan yapılmaktadır. Şehir içi taşımanın yanında birçok alanda nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bunlardan bazıları Şehir içi olduğu gibi şehirler arası nakliyat, Eşya paketleme ile Eşya Depolama ve Ofis taşımacılığı gibi nakliyat hizmetleridir. Nakliyat hizmetlerini yaparken eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Kaliteli nakliyat ve taşımacılıktan kesinlikle ödün vermiyoruz. Güvenilir taşımacılık denildiği zaman Vadi kent, Ankara evden eve nakliyat firması gelmektedir. Bizimle ilgili bilgi almak için sitemizde yer alan telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Nakliyatta öncü firma olarak sizlerin yanında yer almaya devam edeceğiz. Nakliyat hizmetlerinde kaliteli taşınma asla tesadüf değildir. Deneyimli kadromuzla güvenli taşınma ve nakliyat almak için sitemizi takipte kalın. Fiyatlarımız eşyalarınızın azlığı ya da çokluğuna göre belirlenmektedir. Fiyatlar belirlenirken kesinlikle yüksek rakamlar uygulanmaz. Aksine günümüz sosyal krizin hesaplamalarına göre fiyatlar belirlenir. Cebinizi yakmadan kesenize delik açmadan nakliyat hizmeti sunar. Kurulduğu günden bu zamana kadar kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermediği için sizlerin tercih ettiği bir nakliyat firması haline gelmiştir. Çalışmalarımıza devam ederken bu durumun bilincinde olarak yolumuza devam ediyoruz. Bizden bilgi almak için iletişime geçmeyi unutmayın.