Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Vadikent Nakliyat ile Ofis Taşıma Hizmeti!

Günümüz çağı teknolojilerin daha çok ön planda tutulduğu ve teknolojik aletlerin daha fazla kullanıldığı bir çağdır. Durum böyle olunca teknolojik aletlerin ofis ortamında daha fazlam bulunması da olması gereken bir durum. Son derece gelişmiş ve pahalı cihazların alınması da kolay olmamaktadır. Böyle olunca Ofis taşımacılığı da daha fazla dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir alt yapının bulunması gereklidir.

Vadikent, Ankara evden eve nakliyat kendi alanında yeterlilik belgesi almış teknik ve donanımlara sahip kadrosu ile uzman bir şirkettir. Yüksek kapasiteli cihazların bulunduğu Ofis ve Bürolarda teknolojik aletlerin sökülüp takılması ve monte edilmesi paketlenmesi de ayrı bir titizlik gerektirmektedir. Firmamız bu alt yapıya sahip kişileri bünyesinde bulundurduğu için profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Ofis ve Büro eşyalarınızın taşıma ve boşaltma faaliyetleri sırasında hasar almaması için azami dikkat göstermektedir. Ofis ve Büro eşyalarınızın paketlenmesi köpük ve balonlu naylon poşetler kullanılarak yapılmaktadır.

Yolculuk sırasında eşyalarınızın herhangi bir hasar almaması adına tedbirlerimiz alınmaktadır. Nakliyesi olacak eşyalarınızın ilk olarak paketlemesi titizlik içerisinde yapılmaktadır. Vadi kent, Ankara evden eve nakliyat eşyaların paketlemesine ve ambalajlanmasını itina ile özen göstermektedir.  Usta bir işçilik çıkarılan paketleme ve taşıma sırasında olası bir sorun oluşmaması için tedbirlerini mutlaka alır. Bu çalışmalarımızdan dolayı müşterilerimizin takdirini almayı başarıyoruz.  Ücretsiz olarak gelen eksperlerimiz sizlere Ofis ve Büro taşıma konusunda fiyat belirteceklerdir.

Ekspertizlerimiz, Ofis ve Büronuzu taşıma sırasında oluşabilecek hasara karşı belli bir ücret karşılığında sigortalayacaklardır. Sigortalama işlemi eşyalarınızın taşınma sırasında hasar almaması adına yapılan önemli   hizmetlerimizdendir. Müşteri memnuniyetini üst sıralarda tuttuğumuz bir anlayışa sahibiz. Bizleri sitelerimizdeki telefon numaralarından arayarak ulaşabilir fiyatlarımız ve hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Her anın 24 saatinde bize mesaj yoluyla ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Vadi kent nakliyat, Ankara evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Bizden bilgi almadan nakliyenizi gerçekleştirmeyin. Taşıma alanında kaliteli hizmet vermek için sizleri bekleyen   uzman personellerimiz var. Nakliyat hizmetini güvenilir ellerden alın.