Eşya Depolama

Vadi kent Nakliyat ile Eşya Depolama Hizmeti

Günümüz şartlarında nakliyede her gelişmeleri görebilmeniz mümkün hale geldi. Bu gelişmelerin içerisinde Eşya depolama alanları sunulması da artık rövanştadır. Bazı sebeplerden dolayı eşya depolamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Şehir içi veya şehirler arası taşınmanızda belirli bir süre eşyalarınızı koyacak yer aradığınız zaman bizleri arayabileceğinizi biliyormudunuz. Bizleri aramanız halinde sizin için depolama fırsatı sunarız. Depolarımız kuru ve muhafazalıdır. Kesinlikle kötü koku ve nem gibi hoşa gitmeyecek bir durumla karşılaşmazsınız. Bakteri barındıran bir durum söz konusu değildir. Kameralarımız tarafından 7 gün 24 saat kayıt altına alınmaktadır.

Eşyalarınız depolarımıza konulmadan önce evlerinizden alınır ve paketlenir. Her eşyanız kendi kategorisine göre paketlere konmaktadır. Her şeyi sizin yerinize düşündük ve eşya depolama konusunu sizler için kolay hale getirdik. Paketlere giren eşyalar size belirttiğimiz depomuza yerleştirilir. Güvende olduğunu bildiğiniz zaman içiniz rahat olarak gidebilirsiniz. Eşyalarınızın depolarımızda kalacağı süre boyunca size teslim edilene kadar güvencemiz altındadır. Vadi kent, Ankara evden eve nakliyat eşya depolama alanı tahsis ederek sizlere destek vermeye devam ediyor. Depolarımızda gerekli havalandırmalar bulunduğu için havasız kalması ile kötü koku oluşması bertaraf edilmiştir. Gün ışığı, kar veya yağmur yağışları gibi etkenlerin eşyalarınıza değmemesi için olası faktörleri ortadan kaldırmıştır.

Böcek fare gibi canlıların eşyalarınızda gezinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü depolarımız bu gibi olası tedbir gerektiren durumları önceden düşünerek önlemlerini almıştır. Eşyalarınızı dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Eşyalarınıza depolama alanı hizmetleri sunumları sırasında dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.  Vadi kent, Ankara evden eve nakliyat eşyalarınızı sürekli gözetim altında tutarak çalınma ya da ortadan kaybolma ihtimalini ortadan kaldırmıştır.

İşletmemiz hizmetlerine kalite anlayışından ödün vermeyerek eşyalarınıza gerekli hassasiyeti ve özeni göstererek hizmetler sunar. Değerli eşyalarınızın güvenle korunması için canla başla çalışmalarına devam eder. İhtiyaç duyduğunuz her anda bizler ile irtibata geçebilirsiniz. Evinize kadar gelerek eşyalarınızın depolarımıza götürülmesini ve depo tahsisini gerçekleştiririz. Güvenli nakliyat ve depolama alanı denildiği zaman Vadi kent nakliyat firması önde gelir.