Eşya Ambalajlama

Vadikent Nakliyat Ambalajlama ve Paketleme

Vadi kent nakliyat, Ankara evden eve ile nakliyatı ile yapılan en önemli konu hizmetin kalitesidir. Hizmetin kalitesi ise ambalajlamadan ve paketlemeden anlaşılır. Eşyalarınız havalı naylon pat pat poşetler kraft kağıtlar ile paketlenir. Sökülüp takılma işlemleriniz yerinde ve titizlik içerinde yapılır. Paketlemesi yapılmış olarak araçlarımıza yüklemesi gerçekleştirilir. Yerleştirme işlemleri bittikten sonra paketlemenin üzerindeki ipleri çözülür ve dilediğiniz şekilde dekorasyonu yapılır.

Paketleme ve ambalajlama hizmetinizi alanında yeterlilik belgesi almış uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.   Paketlememizin içerisinde neler bulunmaktadır biraz onlardan bahsedelim. Nakliye hizmeti almaya karar verdiniz ve bizleri aradınız. Ücretsiz olarak gelecek olan eksperlerimiz sizlere eşyaların durumuna göre fiyat verecekler. Ambalajlama ve paketleme konusunda hizmet almak istediğinizi belirtmeniz durumunda ekstra bir fiyat verilir. Anlaşma yapıldığında size verilen tarih ve saatte gelinerek paketlemelerimiz yapılır. Ambalajlama konusunda hassasiyetle üzerinde durmaktayız. Teknolojik aletler (Televizyon, Çamaşır makinesi, Buzdolabı, Fırın) gibi aletleri kraft  kağıt ambalajlara koyarak paketleme yapılmaktadır.

Yatak odası, Yemek odası, koltuklar gibi mobilya ve sökülmesi gereken eşyalarınızın sökülüp takılmasını yine marangozlarımız tarafından yapılmaktadır. Ambalajlama işlemi bununla da sınırlı değildir. Kırılması muhtemel olan eşyalarınızın paketlenmesine ayrı bir özen göstermekteyiz. Öncelik pat pat naylon poşetlere sarılarak kolilere daha sonra yerleştirilir. Güvenliği garanti altına alındıktan sonra araçlarımıza yerleştirilir. Vadi kent nakliyat, Ankara evden eve nakliyat firması sizlerin ve eşyalarınızın her türlü rahatlığını en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Paketleme ve ambalajlaması yapılacak olan eşyalarınız mutlaka sigortası yapılmalıdır. Sigortalama konusunda titizlikle üzerinde durmaktayız.

Çalışmalarımıza özen göstererek nakliyat hizmetlerimizi sizlere daha iyi hizmet vermek adına yapmaktayız. Ambalajlama ve paketleme alanında uzmanlık yeterlilik belgesi almış çalışanlarımız tarafında yapılmaktadır. Kaliteli ambalajlama yapılması nakliye esnasında olası bir hasar oluşumunu önlemek adına yapılmaktadır. Personellerimizin dikkatli davranması ve eşyalarınız konusunda önlemleri alması konusunda eğitimlidir. Bizden paketleme ve ambalajlama konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitelerimizden bizimle irtibata geçerek öğrenmek istediğiniz konularla ilgili sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Kalitenin nakliyat firması olarak vücut bulmuş halidir. Bizden bilgi almak için heran iletişime geçebilirsiniz.